Призначено нового керівника "Укрзалізниці"

Головою комісії з реорганізації "Укрзалізниці" та виконуючим обов'язки генерального директора призначено Олександра Завгороднього
Depo.Влада
8 липня 2015 09:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

Вранці Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зустрівся з колективом Укрзалізниці та повідомив про зміни.

Олександр Завгородній, який обіймає посаду заступника генерального директора Укрзалізниці, призначений головою комісії з реорганізації Укрзалізниці, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури №253 від 7.07.15.

З тієї ж дати Олександр виконуватиме обов'язки генерального директора на час його відсутності. Максим Бланк, який раніше виконував ці функції, продовжить працювати на підприємстві на посаді першого заступника генерального директора.

Метою кадрових змін є продовження реорганізації Укрзалізниці, підвищення ефективності та зміцнення технічного стану підприємства.

Новий розподіл обов'язків між першим заступником та заступниками генерального директора затверджений наказом Міністерства інфраструктури №254 від 7.07.15.

"Для кожного етапу реформ потрібен відповідний лідер команди. Укрзалізниця вже здолала чималу відстань на шляху до корпоратизації. Сьогодні нам необхідно успішно завершити цей процес та зосередитися на безпеці, яка завжди була в основі діяльності залізниці", - прокоментував призначення Пивоварський.

Олександр Завгородній працює в галузі залізничного транспорту більше 20 років. Пройшов шлях від старшого електромеханіка до головного інженера і першого заступника начальника Придніпровської залізниці, і врешті, заступника генерального директора Укрзалізниці.