Привітання з 8 березня: Чому політикам не варто страждати фігнею

Всі креативні групи українських політиків зараз завершують свої титанічні роботи щодо того, як краще випендритися завтра, коли треба щось сказати про те, що жінка є жінкою

Привітання з 8 березня: Чому політикам н…

Це неймовірно важка робота, бо всі політики вважають: якщо не сказати щось оригінальне, а оригінально з цим святом вітати важко, то не буде політичного фарту (англійською "фарт" – це пук, між іншим).

Отже, дорогі наші жінки, чи пам'ятаєте ви, як Медведчук смажив якісь млинці 8:03 бозна якого року? І так оригінально смажив, що став кумом Путіна?

А Ляшко після відомого відео про "Борю" розвісив у всій країні борди з іменами десятків дівчат? І це спрацювало, бо він так працював після того, що більшість телеканалів Борю не згадують досі.

А більше ні я, ні мої друзі, які займаються політичною журналістикою багато років, привітань політиків з цим днем і не пам‘ятають.

Дорогі наші політики! Не займатися фігньою, не вигадуйте оригінальні ролики! Бо, як казав класик, "Какая разница?". Це не має жодного стосунку до політичного рейтингу. Навіть якщо ви привітаєте жінок найбанальнішим намальованим букетом червоних троянд, нічого не станеться.

Але політик має продукувати тексти. Тому три дні робочого життя президента пішло на "відосік". Нещасний прем‘єр замість того, щоб почати працювати зі своїми 13-ма витязями-шмигалятами мучиться над тим, як правильно сказати: "кохані чи дорогі жінки". А політики різних рівнів витрачають гроші на борди замість благодійності.

Тому, дорогі (кохані) жінки: ідіть завтра на пікніки зі своїми (або як совість дозволить з чужими) чоловіками. І пропустіть цей рекламний спам під назвою: "Ніщо так не задовольняє жінку, як ролик по телевізору".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"