Примітивізм як ключова тактика Віктора Медведчука

На жаль, тема наших заручників і полонених стає однією з топових тем цих виборів

Про це у Facebook написав нардеп Вадим Денисенко, передає Depo.ua

(Далі - пряма мова політика)

Там, де превалює піар над діями, нічого хорошого чекати не можна. Ні для наших заручників, ні для нашої держави.

Якщо коротко, все що зараз відбувається, вміщується у примітивні одноходівки, які теоретично можуть дати швидкий піарний вихлоп, але в перспективі навіть кількох тижнів, не кажучи вже про місяці, призведуть до погіршення наших позицій як держави. А відповідно і до погіршення нашого рівня життя.

Я завжди всім приводжу приклад Харківських угод, коли Янукович і його оточення щиро вважали, що давши Путіну Севастополь і флот, отримають міцного союзника, який не буде більше нічого вимагати від України. За цей примітивізм ми поплатилися і Кримом, і війною, і тисячами загиблих.

Зараз вся піар-кампанія Медведчука зводиться до того, що тільки він зможе звільнити заручників і, якщо слухатися його порад, то буде мир. Але, як правильно вчора зазначив Ігор Смешко, це позиція рекетира, який спочатку робить тобі проблему, а потім її вирішує. А як тільки вирішить одну проблему, створить тобі наступну. Поки твій бізнес не буде віджатим.

До цього я можу додати лише те, що цей рекетир вважає нас всіх ідіотами і нав'язує примітивні рішення для надскладних проблем. Чому він так робить? Бо вважає нас, українців, ідіотами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна