Прикордонники заявили, що журналісти заздалегідь знали про майбутній обшук

У Державній прикордонній службі заявили, що співробітники "24 каналу" заздалегідь знали про майбутні обшуки в Адміністрації ДПСУ

 Відповідну заяву оприлюднила прес-служба відомства, передає depo.ua.

"Про підготовку до інсинуації з обшуками в Держприкордонслужбі заздалегідь знав "24 канал", журналісти якого чекали на правоохоронців", - заявили в прес-службі ДПСУ.

Крім того, під час проведення обшуків в приміщенні центрального апарату Держприкордонслужби співробітники правоохоронних органів виламали двері, які ведуть в кабінети посадових осіб відомства. У ДПСУ заявили, що в цьому не було ніякої необхідності.

Нагадаємо, що 16 серпня, о 9:30, до центрального офісу Держпогранслужби і Чопського прикордонзагону увіравалися правоохоронці на чолі зі співробітниками Головної військової прокуратури. Вони шукали документи щодо незаконної вирубки і вивезення лісів до Словаччини. 

У Державній прикордонній службі самі виявили порушення у Чопському прикордонному загоні, де необ'єктивно провели розслідування нелегального вивезення лісу. 

Кримінальну справу розпочала Військова прокуратурою Ужгородського гарнізону за фактами співучасті військових посадових осіб Держприкордонслужби в численних незаконних рубках 663 дерев цінних порід (ясень, дуб, бук) у прикордонній зоні України та їх подальшому збуті за кордон. Державі завдано збитків на орієнтовну суму понад 19 млн грн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки обшук ДПСУ