Прикордонники заявили, що журналісти заздалегідь знали про майбутній обшук

У Державній прикордонній службі заявили, що співробітники "24 каналу" заздалегідь знали про майбутні обшуки в Адміністрації ДПСУ
Depo.Влада
16 серпня 2016 22:01
ФОТО: depo.ua

 Відповідну заяву оприлюднила прес-служба відомства, передає depo.ua.

"Про підготовку до інсинуації з обшуками в Держприкордонслужбі заздалегідь знав "24 канал", журналісти якого чекали на правоохоронців", - заявили в прес-службі ДПСУ.

Крім того, під час проведення обшуків в приміщенні центрального апарату Держприкордонслужби співробітники правоохоронних органів виламали двері, які ведуть в кабінети посадових осіб відомства. У ДПСУ заявили, що в цьому не було ніякої необхідності.

Нагадаємо, що 16 серпня, о 9:30, до центрального офісу Держпогранслужби і Чопського прикордонзагону увіравалися правоохоронці на чолі зі співробітниками Головної військової прокуратури. Вони шукали документи щодо незаконної вирубки і вивезення лісів до Словаччини. 

У Державній прикордонній службі самі виявили порушення у Чопському прикордонному загоні, де необ'єктивно провели розслідування нелегального вивезення лісу. 

Кримінальну справу розпочала Військова прокуратурою Ужгородського гарнізону за фактами співучасті військових посадових осіб Держприкордонслужби в численних незаконних рубках 663 дерев цінних порід (ясень, дуб, бук) у прикордонній зоні України та їх подальшому збуті за кордон. Державі завдано збитків на орієнтовну суму понад 19 млн грн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: обшук, ДПСУ