Прикордонники затримали неповнолітніх тютюнових контрабандистів

Українські та польські прикордонники спільно затримали групу людей, які займалися переправленням сигарет, серед яких були неповнолітні
Depo.Влада
24 вересня 2016 20:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, передає depo.ua.

Прикордонники затримали неповнолітніх тютюнових контрабандистів - фото 1

"Вчора на ділянці відділу прикордонної служби "Новогрузское" Луцького загону прикордонний патруль виявив ознаки подолання контрольно-слідової смуги. Щоб приховати напрямок руху та кількість осіб порушники використовували мішки з соломою. Негайно було організовано пошукові заходи та проінформовано польських колег", - сказано в повідомленні.

За результатами спеціальних заходів українські прикордонники затримали 6 правопорушників, які переховувалися у смузі місцевості між кордоном, що проходить по річці Західний Буг та інженерними спорудами. Також на березі виявили гумовий човен.

Згодом польська сторона повідомила, що завдяки оперативному обміну інформацією на цьому ж напрямку ними були затримані четверо порушників, які безпосередньо і переправляли сигарети на сусідній берег.

Серед 10 правопорушників 6 виявилися неповнолітніми, 2 з яких ще не досягли 16-річного віку. Щодо них Луцьким прикордонним загоном підготовлено для інформування Любомльського відділу поліції по залученню їх батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 Купап за неналежне виховання дітей.

Щодо інших затриманих матеріали про порушення прикордонного законодавства направлено в районний суд.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада