Прихильники Саакашвілі "заблокували" його, захищаючи від прикордонників

Українські прикордонники почали складати документи про незаконний перетин кордону прихильниками Михайла Саакашвілі, проте екс-президент Грузії відмовляється визнавати правопорушення

Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян у прямому ефірі "112 каналу", передає Depo.ua.

"Ми звернулися до громадян, які незаконно перетнули кордон разом із Саакашвілі, щоб вони повернулись в "Шегині", і перетин був належним чином оформлений юридично, та складені адміністративно-процесуальні документи. Вчора до нас прийшли 14 порушників кордону, щодо них оформили відповідні документи, що ж до Саакашвілі, то він при цьому не визнає факту незаконного перетину кордон", - сказав речник відомства.

Слободян також додав, що оточення Саакашвілі наразі не дає прикордонникам можливості вручити повідомлення про порушення.

"Оточення Саакашвілі заблокувало наряд та поліцію, не даючи їм поспілкуватись з Михайлом Саакашвілі", - додав він.

Нагадаємо, ввечері 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі та його прихильники штурмом взяли український кордон у пункті "Шегині".

Під час інциденту з проривом кордону 12 бійців Національної поліції та 5 працівників Держприкордонслужби отримали тілесні ушкодження.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що організатори прориву Саакашвілі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Сам Саакашвілі запевняє, що ані він, ані його прихильники не порушували закон.

Сьогодні зранку в львівський готель "Леополіс", в якому зупинився Саакашвілі, прибули прикордонники та поліція.

Довідка: Наприкінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-голову Одеської ОДА та лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же у травні 2015 році увів у громадянство.

Загалом, згідно зі ст. 19 Закону "Про громадянство України", людина може втратити громадянство, якщо добровільно набула громадянства іншої держави, свідомо подала неправдиві відомості, підробні документи, коли набувала українського громадянства, або пішла на військову службу іншої держави. Сам Саакашвілі стверджує, що не обманював українську владу, а на опублікованій у ЗМІ відповідній анкеті не його підпис.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme