Прикордонники побоюються "сюрпризів" від Росії на річницю депортації татар з Криму

Держприкордонслужба не виключає можливість провокацій з боку Росії на час акції кримських татар, присвяченій річниці громадської блокади Криму
Depo.Влада
23 вересня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян, передає depo.ua.

"З 22 вересня, у 15:30 зафіксовано майже одночасне підняття в повітря російською стороною на тимчасово окупованій території Криму двох аеростатів, одного в районі населеного пункту Волошина, це Вірменський напрямок, а другого в районі населеного пункту Передмістне, це Чонгарський напрямку. За зовнішнім виглядом літальні апарати ідентифіковані, аеростати малого обсягу "Рись". Вони призначені для спостереження за територією в радіусі до 70-80 км. З настанням сутінків, обидва аеростати були опущені на землю, а сьогодні, близько 9:20 один з них знову було піднято в повітря в районі населеного пункту Волошине", - говорить він.

Активізацію розвідувальної активності Росії, Слободян пов'язує з анонсованоїю на 24 вересня акцією кримських тартар, пов'язаної з святкування річниці блокади Криму.

"Розвідувальна активність російської сторони швидше за все пов'язана з моніторингом обстановки в районах основних КПВВ на адміністративному кордоні з тимчасово окупованих Кримом напередодні анонсованих на 24 вересня заходів з нагоди річниці громадської блокади Криму. При цьому на час зазначеної акції кримських татар, ми не виключаємо можливість провокацій з боку російської сторони, оскільки попереднє використання аеростата "Рись" відбувалося саме в період провокаційних дій спецслужб РФ, пов'язаних нібито з пошуком українського диверсійно-розвідувальної групи", - сказав помічник глави ДПСУ.

Нагадаємо, кримські татари разом з українськими активістами мають намір відзначити річницю громадської блокади Криму 24 вересня акцією на адміністративному кордоні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада