Президент назвав кількість прокурорів, затриманих "на гарячому"

Президент України Петро Порошенко заявив, що понад 20 прокурорів затримано під час отримання хабаря
Depo.Влада
19 липня 2015 23:25
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави написав у Twitter, повідомляє depo.ua.

«Вже понад 20 прокурорів затримані на гарячому. Зараз вже 3000 прокурорів звільнено. Разом будуймо нову прокуратуру!», - написав президент.

Нагадаємо, скандальних прокурорів Шапакіна і Корнійця було затримано в результаті спільної спецоперації ГПУ та СБУ 5 липня. За даними прес-центру СБУ, у затриманих вилучено близько 500 тис. доларів та коштовності. Встановлено, що вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. Зловмисники вилучили техніку в підприємства, що займалося видобутком піску в Київській області, чим заблокували його роботу. За "допомогу" в поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гривневий еквівалент 150 тис. доларів США.

Під час обшуків у першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ було вилучено 400 тис. доларів, а в заступника прокурора Київської області - значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів та автомат Калашникова.

Печерський райсуд Києва обрав Корнійцю запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі 3,2 млн грн. Цей самий суд обрав Шапакіну запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі 3 млн грн.

Цивільній особі, яка була затримана разом із Шапакіним і Корнійцем, - Гібаленку - Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою за підозрою в хабарництві та з правом внесення застави в сумі 3,2 млн грн.