Президент Грузії розповів, чому підтримує посилення санкцій проти Росії

Грузинський президент Георгій Маргвелашвілі вимагає посилення санкцій проти Росії
Depo.Влада
18 травня 2015 20:18
ФОТО: depo.ua

На думку грузинського лідера, санкції - це політичне послання про неприйнятність ставлення Москви до своїх сусідів, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

"Необхідно згадати, чому були введені санкції проти Росії. Це був необхідний захід для демонстрації того, що не можна вирішувати питання військовими шляхом, захоплювати чужі території й окупувати Крим", - заявив Маргвелашвілі на спільному брифінгу в Тбілісі разом із федеральним президентом Австрії Гайнцом Фішером, інформує Інтерфакс.

За словами грузинського президента, посилення санкцій продемонструє, що Росія не має привілейованих інтересів у державах-сусідах, які мають право самостійно обирати свій шлях розвитку і не боятися військової інтервенції.

Маргвелашвілі також наголосив, що санкції проти РФ спрямовані на припинення війни мирним шляхом, зауваживши що нестабільність в Україні викликає потрясіння у всьому регіоні.

"А без збереження стабільності в регіоні, не буде стабільності в Європі", - заявив лідер Грузії.

Окрім цього, Маргвелашвілі відзначив, що чекає на концентрацію зусиль довкола повного виконання Мінських угод та вирішення українського питання.

"Сама Росія також має бути зацікавлена в стабільних і демократичних сусідах, і необхідно зрозуміти, що Грузія йде шляхом інтеграції з Європою не для ворожнечі з Росією, а для свого розвитку", - наголосив президент Грузії.

Мітки: