Президент Естонії косить під Путіна в матримоніальних справах

Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес і його дружина Евелін вирішили розірвати шлюб
Depo.Влада
17 квітня 2015 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили сьогодні, 17 квітня, в канцелярії глави естонської держави, пише depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Тоомас Хендрік Ільвес і Евелін Ільвес розглядають своє рішення про розлучення як питання, що стосується їхнього особистого життя і ніяк не пов'язане зі службовими обов'язками на посаді президента. Вони просять громадськість і пресу з розумінням поставитися до цієї події, насамперед зважаючи на інтереси і почуття їх неповнолітньої дитини", - йдеться у повідомленні канцелярії.

Відповідно до домовленості, розлучення набере чинності 30 квітня 2015 року.

Як стало відомо, хутір Ерма в Вільяндіського повіті залишиться в одноосібній власності Тоомаса Хендріка Ільвеса, а також буде його офіційним будинком як глави держави. Після вступу розлучення в силу на Евелін Ільвес не поширюватимуться пільги, які зазвичай діють стосовно чоловіка або подружжя президентів.

Як зазначається, союз з Евелін був другим шлюбом в житті естноського президента. Він був укладений в 2004 році. У 2003 році в них народилася дочка Кадрі Кейу.

Раніше президент Естонії був одружений на психологу Мері Баллок, у шлюбі з якою народилися син Луукас Кристьян (1987) і дочка Юуліа Крістійне (1992).

Нагадаємо, в серпні 2014 року громадськість дізналася про можливі проблеми в сімейному житті Ільвес, коли місцевий журнал розповсюдив фотографії першої леді, яка цілувалася з молодим чоловіком. Після цього Ільвес написала у своєму "Фейсбуці": "Для мене настали важкі часи. Будь ласка, вибачте всі, кому я зробила боляче".

У тому ж 2014 році президент Росії Володимир Путін розлучився зі своєю дружиною Людмилою після багаторічного шлюбу.