Презерватив, втеча виборця і сейф-каструля: Як українці псували бюлетені

Для деяких українців вибори - спосіб виразити гнів на політиків. Тому замість обирати своїх кандидатів, деякі збиткуються з бюлетенів

Презерватив, втеча виборця і сейф-кастру…

Depo.ua пропонує підбірку зіпсованих бюлетенів. 

Так, один з виборців виклав у мережу фото зашитого чорною ниткою презерватива, обігравши відому лайку "штопаний г*ндон", яку часто використовують відносно політиків. 

Фото виклав у Instagram, додавши, що готовий платити штраф за свою позицію. 

Три бюлетені розірвали на виборчих дільницях у Харкові. 

При цьому одна з виборчинь влаштувала сварку з працівником. Вона стверджувала, що саме він намовив її пошматувати бюлетень, натомість хлопець запевняв, що "зіпсувати"в його розумінні - це, наприклад, поставити дві позначки замість однієї. 

56-річний чоловік порвав свої бюлетені і у Києві. Він був напідпитку і стверджував, що не підтримує жодного з кандидатів. Знищити бюлетені вирішив, щоб ніякі зловмисники ними не скористалися. 

У Полтаві на виборчій дільниці №531259 (ТВО №144) один з виборців забрав бюлетені і почав з ними тікати. Під час втечі розірвав їх і викинув. Члени ДВК наздогнати його не змогли. 

Деякі бюлетені зіпсували не навмисно та ще й самі члени комісії. Наприклад, на окрузі 76, що у Запоріжській області, позначку "вибув" поставили навпроти прізвища не того кандидата. Зіпсовані виборчі бланки вилучила поліція.

Всі 146 бюлетенів зіпсували і у посольстві України в Індії, поставивши не ті печатки. Щоправда, встигли замовити нові. 

А ще у мережу виклали сейф-каструлю для бюлетенів. Хоча знімок скидається на жарт, у громадському об'єднанні "Опора" стверджують, що це реальність. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook