Прес-секретар Януковича пише передвиборчу стратегію для Ляшка?

Місяць тому екс-прес-секретар Януковича, а потім працівниця центру
Сергія Льовочкіна, заявила, що створює власне піар-агенство і вже
знайшла гідного клієнта. Судячи з усього, цим клієнтом є лідер
радикалів Олег Ляшко

Прес-секретар Януковича пише передвиборч…

Офіційно Дарини Чепак в офісі Ляшка немає і там вона не з'являється. Але за дивним збігом обставин вона зняла офіс у сусідньому будинку і, що не менш дивно, в цьому офісі вона регулярно зустрічається з реальним керівником штабу Ляшка, колишнім директором Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Юрієм Зінченком (до того, як він засвітився на з'їзді РПЛ, ніколи політикою не займався і вважався міцним господарником в структурі СКМ Ріната Ахметова). Окрім того, "на чайок" до офісу Чепак заходить ще кілька представників штабу Ляшка.

З того, що нам вдалося довідатися, на Дарку Чепак покладено завдання розробити передвиборчу піарстратегію. Поки ніхто з наших співрозмовників не бачив якогось більш-менш структурованого документу. Єдине, що вони говорять, так це те, що Чепак уміє часто вживати терміни, які малозрозумілі навіть бувалим піарникам, які знають, що без таких слів неможливо продати себе клієнту (як тут не згадати Бегбедера і його героїв з книги "99 франків", які сперечалися на якій хвилині буде сказано слово "анксіогенний").

Небажання світити Чепак – більш ніж зрозуміле. Поява прес-секретаря Януковича навряд чи буде сприйнята виборцем Ляшка без скандалу. Та й супротивники, яких він регулярно звинувачує в роботі на Росію не упустять такого шансу. Окрім того, не виключений і такий варіант, що Ляшко до кінця не впевнений, чи той продукт, який видасть на-гора Чепак буде тим планом, який він затвердить і за яким буде рухатися.

Саме тому, офіційно Дарії Чепак в проекті Ляшка немає і радикали будуть до останнього говорити, шо зустрічі керівника і працівників штабу з Чепак – це прості випадковості і, що це не більше ніж багатолітня дружба.

На цьому фоні не менш цікаво спостерігати, як екс-директор заводу імені Ілліча все більше занурюється в партійне життя РПЛ. Він уже об'їздив всі партійні осередки і пробує закрутити фінансові гайки партійних бюджетів. Звичайно, говорити, що він повністю контролює гаманець партії не доводиться. Але те, що такими темпами він може справді за кілька місяців контролювати всі головні партійні фінансові потоки не викликає сумнівів навіть у його противників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook