Прем'єр повідомив, скільки часу є у парламенту, щоб ухвалити пенсійну реформу

Уже 7 жовтня в Україні починається виплата пенсій, і до цього моменту реформа має бути проголосована

Depo.Влада
26 вересня 2017 19:22
ФОТО: depo.ua

Про це прем'єр розповів в інтерв'ю "Укрінформу", передає Depo.ua.

"Останній термін для ухвалення пенсійної реформи, щоб люди отримали підвищення пенсій уже в жовтні — це перші дні наступного пленарного тижня засідання Верховної Ради України. У нас 12 млн пенсіонерів. Із них 9 млн мають отримувати підвищені пенсії. По кожному з них треба провести розрахунки і всім підняти виплати. І це теж потребує часу. А вже 7 жовтня люди почнуть отримувати пенсії", - зазначив Гройсман.

Голова уряду сподівається, що уряд все встигне: "Звісно, це вже будуть трошки інші терміни, але моє завдання полягає в тому, аби вже в жовтні пенсіонери отримали підвищені пенсійні виплати".

"Сьогодні дефіцит ПФУ становить 140 мільярдів, а звідки це? Тому що маємо неправильно побудовану пенсійну систему, і якщо її не виправити, то у наступному році буде 200 або 250 мільярдів, - це кроки до банкрутства. Але ж якщо ми зараз це змінимо, система почне продукувати не "мінус", а "плюс" - зменшення дефіциту, зростання пенсій, - пояснив Володимир Гройсман

Нагадаємо, Гройсман заспокоїв, що долар не стрибне до 30 грн і розповів, від яких пунктів бюджету він не відмовиться ні за яких умов.

Також прем'єр пояснив, кому потрібна співпраця України з МВФ, і розповів, яку українську трасу будуть модернізувати навесні 2018 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада