Прем'єр Нідерландів розповів Порошенкові, як його засмутили результати референдуму

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте запевнив президента України Петра Порошенка у підтримці надання безвізового режиму для України
Depo.Влада
8 квітня 2016 21:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба президента України, передає depo.ua.

Порошенко провів телефонну розмову з Рютте за ініціативою нідерландської сторони. Рютте повідомив про те, що він засмучений результатами референдуму, який відбувся в Нідерландах в середу, 6 квітня.

Наголошується, що лідери обговорили наступні кроки для вступу в силу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Ця історична угода повною мірою відповідає стратегічним інтересам України і Європейського Союзу, включаючи Нідерланди", - підкреслив Порошенко.

"Глава держави відзначив відданість України імплементації Угоди про асоціацію, включаючи положення про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Прем'єр-міністр Нідерландів запевнив у підтримці його державою надання безвізового режиму для українців", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що 6 квітня в Нідерландах пройшов консультативний референдум щодо асоціацію України і Європейського Союзу. На референдум виносилося одне питання: "Ви "за" чи "проти" ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС?".

За останніми даними екзит-полу, "проти" асоціацію України з ЄС – 61,1% голландців, "за" – 38,1%. Явка на референдумі склала 32,2%. Офіційні результати референдуму про Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом будуть оголошені 12 квітня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада