Представник України в ООН назвав "інформаційним вкидом" чутки про своє звільнення

Постійний представник України при ООН посол Юрій Сергеєв прокоментував анонімну публікацію в українській пресі щодо його можливої відставки, підкресливши, що знає, хто її автор, та подякувавши всім, хто його підтримав
Depo.Влада
5 листопада 2015 08:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Перебуваючи останні кілька днів на міжнародній конференції "Ukraine in Uncertain World" з великим здивуванням прочитав статтю у "Європейській правді", яка, судячи з реакції читачів, певним чином сколихнула інформаційний простір в Україні", - зауважив український дипломат.

У цьому зв'язку він підкреслив: "Мені відомо, хто і з якою метою ініціював подібного роду публікацію. Що ж, нехай це залишиться на совісті її автора".

Дипломат зауважив, що зазвичай не коментує подібних "інформаційних викидів", натомість, "отримавши величезну кількість дзвінків, мейлів та коментарів у соцмережах", вирішив все ж таки відреагувати на ситуацію, що склалася.

"Передусім, я глибоко вдячний всім, хто у своїх коментарях надав високу оцінку роботі колективу Постійного представництва України при ООН у цей складний для нашої держави період. Наша спільна командна робота тут, у Нью-Йорку, завжди була і буде спрямована на послідовне відстоювання інтересів України в рамках цієї ключової міжнародної Організації, і я зроблю усе можливе для того, щоб Постійне представництво не було штучно втягнуто у будь-які інтриги заради досягнення чиїхось ситуативних інтересів", - зауважив Сергеєв.

Водночас він акцентував, що 1 січня 2016 року розпочнеться "вкрай важливий для української дипломатії період" - непостійне членство нашої держави у Раді Безпеки ООН. "Маю всі підстави стверджувати, що команда, яка працюватиме тут у цей період, гідно й професійно представлятиме Україну у цьому ключовому органі ООН, незалежно від того, хто персонально очолюватиме Постійне представництво у майбутньому", - наголосив посол.

Стосовно себе він зауважив: "Завжди у своїй роботі я керувався і буду керуватися одним простим принципом - служіння Україні і її народу".

Нагадаємо, раніше Укрправда повідомила про те, що президент Порошенко має намір ближчим часом ухвалити рішення про завершення дипломатичного відрядження посла України в ООН Юрія Сєргєєва через претензії до його роботи.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада