Представник Денісової зустрівся з родиною полоненого матроса з Луганщини

За дорученням Омбудсмена її представник в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський зустрівся з сім'єю полоненого матроса буксира "Яни Капу" Євгена Семидоцького, уродженця Луганщини

Про це повідомив сам Павло Лисянський у Facebook, передає Depo.ua.

"Матері Євгена Семидоцького Наталії Анатоліївні Семидоцькій я роз'яснив соціальні гарантії військовослужбовців згідно із Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". Aкцентував увагу на тому, що грошове забезпечення військовослужбовців, узятих в полон, буде нараховуватись їхнім сім'ям", - зазначив Лисянський.

Він також поінформував матір матроса, що сьогодні Людмила Денісова звернулась до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією дати доручення розробити проект Закону "Про внесення змін в додаток №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" з розповсюдження бюджетної програми по коду 1601020 на військовополонених.

Це дозволить розповсюдити дію Постанови Уряду "328 щодо фінансування потреб сімей військовополонених, у тому числі для оплати послуг адвокатів.

Нагадаємо, 25 листопада російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

27 листопада окупаційні "суди" Сімферополя і Керчі заарештували 15 полонених у Керченській протоці українських моряків на два місяці, їм загрожує шість років в'язниці.

28 листопада окупаційний "суд" Сімферополя заарештував на два місяці ще дев'ятьох членів екіпажів захоплених у нейтральних водах поблизу Керченської протоки українських кораблів.

Читайте також: Агресія Росії в Азовському морі: У 10 областях України ввели воєнний стан (ХРОНІКА).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна