Представники п'яти партій урочисто підписали коаліційну угоду

Представники п'яти політичних сил урочисто в приміщенні Верховної Ради підписали коаліційну угоду, яка була парафована цієї ночі
Depo.Влада
21 листопада 2014 13:03
ФОТО: depo.ua
Представники п
Представники п'яти партій урочисто підписали коаліційну угоду

Як передає кореспондент ДеПо, підписи під угодою поставили: від «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко, від «Народного фронту» - Арсеній Яценюк, від «Самопомочі» - Оксана Сироїд, від Радикальної партії Олега Ляшка - сам Ляшко і від «Батьківщини» - Юлія Тимошенко.

Перед підписанням Юлія Тимошенко зазначила, що головними завданнями коаліції, відповідно до угоди, є зняття позаблокового статусу і боротьба з корупцією «не лише в коаліційній угоді, а й в реальному житті».

В свою чергу, Олег Ляшко підкреслив, що у коаліції «немає ліміту часу. Тому ми будемо голосувати за Яценюка, як за людину, яка буде тягнути цей віз».

Юрій Луценко згадав про поразку Помаранчевої революції 10 років тому і підкреслив, що нинішня влада не повинна повторити цих помилок.

Між тим, Арсеній Яценюк заявив, що «коаліційна угода є серйозним рамковим документом». «... Але нам потрібно терміново займатися формуванням уряду, який повинен виконувати угоду і нести політичну відповідальність. Я хочу сказати, що вся влада буде нести солідарну відповідальність», - підкреслив він.

Після виступу Яценюка, Ляшко викрикнув: «Я готовий йти на міністра внутрішніх справ. Арсеній Петрович, запишіть, будь ласка».

Даний виступ викликав бурхливий сміх у залі. Після чого, власне, і був підписаний документ.

Як повідомляв ДеПо, в ніч на п'ятницю, 21 листопада, представники п'яти політичних сил: «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Самопомочі», Радикальної партії Олега Ляшка та «Батьківщини» парафували проект коаліційної угоди. 

Нагадаємо, що  коаліційна угода  чітко визначає курс України на вступ до НАТО, а також містить пункти з розробки та прийняття законів щодо скасування депутатської та суддівської недоторканності, а також імпічменту президента.