Предки дружини посла ЄС 100 років тому керували "Рошеном"

Прапрадід дружини посла ЄС в Україні Агнєшкі Томбіньської був одним з управителів Київського цукрорафінадного заводу, на території якого нині знаходиться фабрика ROSHEN
Depo.Влада
15 червня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua
Предки дружини посла ЄС 100 років тому керували "Рошеном"
Предки дружини посла ЄС 100 років тому керували "Рошеном"

Про це depo.ua повідомили в прес-службі корпорації ROSHEN, повідомляючи про нещодавній візит до підприємства пані Томбінської.

"Вивчаючи історію свого роду, пані Томбіньська з’ясувала, що її прапрадід Ігнатій Каленьський (Ignacy Kaleński) був одним із управителів Київського цукрорафінадного заводу, на території якого нині знаходиться фабрика ROSHEN. Пан Каленьський згадується в переліку директорів підприємства в 1894-1903 рр. і 1913-1918 рр. Пані Томбіньська разом із іншими нащадками Ігнатія Каленьського мала змогу не лише оглянути територію фабрики та зовнішній вигляд будівель, а й побувати в колишньому директорському кабінеті, де на стелі зберіглася тогочасна ліпнина", - повідомили в прес-службі.

"Знати історію своєї родини має кожен. Це дає змогу краще зрозуміти власне життя. Самих відомостей про дати народження чи смерті предків недостатньо: важливо досліджувати, чим були наповнені їхні дні. Пройтися там, де жили чи працювали твої рідні, з якими ти не був знайомий особисто, пройнятися атмосферою цих місць – то щось дуже особливе, цим не можна нехтувати", – заявила пані Томбіньська.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада