Правозахисниця Васильєва залишила Україну через "слуг Дракона"

Відома російська правозахисниця, засновниця популярної в соцмережах групи "Груз-200 из Украины в Россию" Олена Васильєва поїхала з України, побачивши тут "слуг російського Дракона"
Depo.Влада
28 вересня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у своєму блозі написала, передає depo.ua.

"Про "героїв" з силових структур, з якими мені довелося зустрітися в Україні, про те, як вони заважали мені працювати, як зраджували свою країну, я тепер можу розповісти. Це буде цикл статей з назвою "Вбити дракон"… Я не претендую на роль сера Ланцелота, марно. Однак перебуваючи в Україні я зустрілася з такою кількістю слуг російського дракона, що тривалий час вони просто не давали мені продихнути", - пояснила вона.

За її словами, "система Дракона" змусила запровадила в Україні російські реформи, які швидко роблять людей бідними і ставлять на межу виживання, щоб на протести не було час.

Васильєва стверджує, що в Україні їй не давав працювати адмінресурс.

"Всі ми зверталися до міграційної служби з проханням надати нам статус. Хоч який-небудь статус, але слуги Дракона, забравши наші паспорти лише вимагали сплати штрафів за несвоєчасну явку до них. А бути треба було раз на місяць, ніби ти укладений, випущений достроково. Годину прострочення - штраф 510 гривень. І не важливо, що ти в АТО - плати штраф. Нікому з гідних хлопців так і не дали громадянства, відмовили в наданні притулку. Деякі з них змогли виїхати з України, згадуючи свій чистий порив допомогти країні, як страшний сон", - зазначила вона.

Водночас вона вважає, що "війна з Драконом" не завершена.

"Майдан показав, що боротися з пережитком минулого - феодальним СРСР демократичним шляхом марно. Жити як Рокфеллер, управляти як Сталін. Дракон і його слуги хочуть саме так. А всі ми для нього - пил. І ті, хто на Донбас Драконом відправлений з Росії - теж пил, так, гра в солдатики. Щоб перемогти Дракона потрібні справжні патріоти, які готові встати на захист своєї країни і віддати життя за свободу. Так, Україна обрала демократичний шлях розвитку, євроінтеграцію. Але не можна йти в Європу з раковою пухлиною на собі у вигляді драконів метастаз", - констатувала Васильєва. 

Нагадаємо, що на початку вересня Васильєва оприлюднила імена 2000 росіян, загиблих і зниклих без вісти на Донбасі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада