Правозахисники: Після бібліотек в Росії візьмуться за ресторани української кухні

У Раді з прав людини при президенті Росії після арешту директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної очікують арештів персоналу ресторанів української кухні
Depo.Влада
29 жовтня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова президентської Ради з прав людини Росії Михайло Федотов, передає depo.ua з посиланням на РБК.

"РПЛ стежить за справою директора бібліотеки української літератури. Ми очікуємо найближчим часом також арештів кухарів в ресторанах з українською кухнею ", - заявив Федотов.

Нагадаємо, 28 жовтня стало відомо про обшуки в Бібліотеці української літератури в Москві. За словами джерела, оперативники вилучали з бібліотеки документи, електронні носії та літературу. Пізніше стало відомо про затримання директора бібліотеки Наталії Шаріної.

29 жовтня в СКР підтвердили затримання Наталії Шаріної в рамках кримінальної справи про порушення національної ненависті і ворожнечі і заявили, що будуть клопотати про її арешт.

За версією слідства, в 2011-2015 роках Шаріна, що є посадовою особою, в порушення закону "Про протидію екстремістської діяльності" поширювала серед відвідувачів книги українського громадського діяча Дмитра Корчинського, визнані судом екстремістськими матеріалами і забороненими до використання.