Правопорядок на виборах у Чернігові забезпечуватиме робоча група МВС

З Міністерства внутрішніх справ України до Чернігова приїхала робоча група задля забезпечення правопорядку на проміжних виборах по 205 округу у Чернігові
Depo.Влада
25 липня 2015 19:29
ФОТО: depo.ua

Зокрема, до її складу входить керівник департаменту внутрішньої безпеки міністерства.

Про це сьогодні, 25 липня, під час прес-конференції повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє depo.ua з посиланням на "ПіК".

За його словами, наразі міліція перевіряє кожне повідомлення, яке надходить до відділень та взагалі з каналів міліції, посилені контрольні пости на в'їзді у місто та посилені патрулі по місту в цілому.

Також, Яровий неодноразово запевнив журналістів у тому, що у правоохоронців вистачить сил, мобільних, оперативно-слідчих груп та особистого складу для забезпечення правопорядку у "день тиші" та, безпосередньо, у сам день голосування.

Як відзначив Сергій Яровий, у Чернігів приїхав і спецпідрозділ "Кобрра", і представники нацгвардії.

Зауважимо, що на питання журналістів, стосовно затриманого авто з, нібито, підробленими печатками комісій по 205 округу, Яровий розказав, що водій автівки наразі дає покази у міліції і вже слідчий буде вирішувати чи є підстави для його затримання.

"Вилучені накладки на печатки наразі знаходяться на експертизі, аби їх можна було назвати дійсно підробленими",- розказав

Цікавий той момент, що чернігівська міліція дізналася про ситуацію з печатками від одного з народних депутатів у той час, коли міністр внутрішніх справ, відповідно до його повідомлення у Фейсбуці, знав про це і спланував операцію по затриманню.

В свою чергу, Яровий наголосив, що йому байдуже хто перший і як про це дізнався, головне, на його думку, що водія затримала слідчо-оперативна група міліції, як і передбачено законодавством.

Також, Сергій Яровий заявив, що принциповим для нього є розібратися у ланцюжку цієї події, тобто від того, у кого ж зародилася ідея про підробку печаток до моменту її реалізації.