Правоохоронці переходять на посилений "інавгураційний" режим

Голова Управління Державної охорони України Валерій Гелетей повідомив, що у день інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського правоохоронці будуть працювати у посиленому режимі

Про це він заявив у ефірі "112 Україна", інформує Depo.ua.

Гелетей заявив, що Державна охорона 20 травня, як і більшість правоохоронців МВС та СБУ, будуть працювати у посиленому режимі.

"Це іспит для правоохоронної системи, щоб у цей час все відбулося на високому професійному рівні", - наголосив очільник Держохорони.

Також він підкреслив, що в даний час українські правоохоронці співпрацюють з іноземними колегами, які приїздять до України.

"Від того, скільки буде іноземних делегацій та гостей, буде залежати точна кількість правоохоронців задіяних до охорони під час інавгурації", - повідомив Гелетей.

Також він додав, що правоохоронці будуть робити усе можливе для того, щоб нічого не могло зіпсувати подію.

Нагадаємо, 10 травня новообраний президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до депутатів Верховної Ради і зажадав призначити інавгурацію на 19 травня.

13 травня у БПП заявили, що чинний президент Петро Порошенко готовий передати владу своєму наступнику Володимиру Зеленському в будь-який момент і не заперечує жодної дати інавгурації.

15 травня комітет Верховної Ради з питань регламенту схвалив всі сім постанов про дату інавгурації Зеленського.

16 травня Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня.

Читайте також: Без Туска і Пенса: Хто зі світових лідерів приїде на інавгурацію Зеленського (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна