Правоохоронців із зони АТО переатестують окремо, - Згуладзе

Для правоохоронців, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, буде створено окремий календар переатестації для служби в Національній поліції і в спецпідрозділі КОРД
Depo.Влада
5 листопада 2015 23:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Правоохоронці із зони АТО зможуть пройти процес переатестації, повернувшись до місця постійного несення служби після ротації. Це стосується як кандидатів на службу в Національній поліції, так і бажаючих працювати в спецпідрозділі КОРД.

"Для них буде розроблений окремий календар для проходження переатестації з урахуванням зручного для них часу і їх дислокації. Вони не будуть "за бортом", - запевнила Згуладзе.

Як повідомила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе, в першу чергу атестацію пройдуть кадри центрального апарату, а наступними стануть працівники оперативних підрозділів, які пройдуть спеціалізоване тестування і тести на інтелект.

"У разі необхідності керівники можуть підлягати тестуванню на поліграфі. За рішенням комісії деякі з кандидатів додатково пройдуть співбесіду", - сказала вона.

Нагадаємо, що 4 листопада Кабмін підтримав кандидатуру Хатії Деканоїдзе на посаду голови Національної поліції.

З 7 листопада в Україні починає працювати нова поліція.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада