Уряду РФ запропонують перенести до Криму три федеральних агентства

У Російській Федерації хочуть перенести до Криму кілька федеральних агентств, а також деякі бізнес-компанії і державні корпорації, оскільки Севастополь став «південною столицею» країни. Такі пропозиції будуть передані в уряд РФ
Depo.Влада
15 жовтня 2014 18:30
ФОТО: depo.ua
Уряду РФ запропонують перенести до Криму три федеральних агентства
Уряду РФ запропонують перенести до Криму три федеральних агентства

В інтерв'ю «Лента.ру» перший заступник секретаря Громадської палати РФ Владислав Гриб обґрунтував таку ініціативу, передає ДеПо.

«Перенісши частину федеральних відомств до Севастополя, ми остаточно дамо зрозуміти самим кримчанам і нашим західним колегам, що для нас це не просто місто - символ Росії, а реальна південна федеральна столиця зі своїми, нехай і невеликими, відомствами, зі своїми бізнес-компаніями» , - пояснив він.

Зокрема, Громадська палата пропонує «прописати» в Криму Росрибальство, Ростуризм і Росмолоді, а в майбутньому і штаб Військово-морського флоту (ВМФ) РФ.

За словами Гриба, можна перенести до Криму і низку компаній, пов'язаних з ВМФ, із суднобудуванням.

«Наприклад, у нас є Об'єднана суднобудівна корпорація (ОСК). Її основна база сьогодні - Санкт-Петербург. Також судноплавна компанія «Совкомфлот», - зазначив він.

Гриб запевняє, що незабаром відповідні пропозиції будуть направлені в уряд і інші компетентні органи.

Нагадаємо, що в березні 2014 року Російська Федерація анексувала Крим в України, прийнявши півострів до складу федерації, причому Севастополь став містом федерального значення.