Працівники Липецької фабрики Roshen розповіли, що думають про Порошенка

Працівники Липецької кондитерської фабрики української корпорації Roshen, яка належить президенту України Петру Порошенку, розповіли про умови праці на фабриці та своє ставлення до українського президента
Depo.Влада
1 лютого 2016 16:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

"Я вважаю, що Порошенко зробив просто колосальну роботу, він створив просто вражаючу фабрику. Але його дії, як політика, мені не зрозумілі. Тому як бізнесмена я його підтримую, а як політика - швидше за все, ні. Або ставлюся нейтрально", - сказала начальник цеху Анжела Карцева.

За словами іншої співробітниці, у працівників фабрики "ніякої агресії по відношенню до Порошенка немає".

"Всі хочуть, щоб виробництво працювало", - додала вона.

Журналіст також поцікавився думкою таксиста, що стояв біля великого супермаркету в Липецьку.

"Раніше тут маленьке таке сільпо було. А потім ріпаковий завод побудували, Roshen ось. І цілком "міським" магазин став", - розповів водій.

"Там працювати важко, просто собі сидіти або стояти день не будеш. Але й платили добре. Ніде так не платили, як у нас. Жодного разу зарплату не затримали. Як за графіком - аванс, зарплата. Відпустки давали. А обіди смачні були", - сказала журналісту колишня працівниця фабрики, звільнена звідти за кілька місяців до пенсії.

"Але потім, коли в Україні політика почалася, то наші цукерки брати перестали. Почали говорити, що наші цукерки йдуть на війну. Тоді і скорочення почалися. Якби не Порошенко, то такого б не було", - додала вона.

Старенький дідусь, який підійшов до магазину, сказав журналісту: "Робота людям - я вважаю, це люкс". А щодо того, що фабрика належить Порошенку, зазначив: "Та хоч чорту, лиш би людям було добре. А не подобається Порошенко - будуйте поруч своє, конкуруйте, робіть краще, платіть більше, я так вважаю".

"Фабрика Порошенка? Та нехай працює, заради Бога. Ми ж не фашисти якісь: нам що Порошенко, що Лукашенко", - зі сміхом сказав один молодих чоловіків, що вийшли з магазину і попрямували до своїх джипів.

Інший почекав, щоб його колега поїхав, і сказав: "Я цукерки не люблю, я краще пивка поп'ю".

"Але тут ситуація така. На Roshen платять тисяч 25-30. А по Липецьку середня зарплата - тисяч 12-15. Росіянин росіянину так платить, розумієш? Двадцятка, це якщо хороший робітник. Тому якщо сюди прийде росіянин..." - емоційно сказав чоловік, після чого обірвав фразу на півслові, нецензурно вилаявся і поїхав.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада