Ганьба і звірства «російського окупанта»: ролик у відповідь на кремлівську пропаганду

Інформаційні війська Міністерства правди України зняли відеовідповідь на ролик кремлівської пропаганди «Я - російський окупант»
Depo.Влада
10 березня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
Ганьба і звірства «російського окупанта»: ролик у відповідь на кремлівську пропаганду
Ганьба і звірства «російського окупанта»: ролик у відповідь на кремлівську пропаганду

Демонструються кадри з оригінального ролика про нібито позитивні наслідки окупації Сибіру, Прибалтики та України. Після цього викривається все зло, яке приніс «російський окупант», передає depo.ua.

«Я окупував Україну. Тому що без Києва я - ніхто. Українці занадто вільні я просто був зобов'язаний покарати їх. Мільйони хохлів я заморив голодом та відібрав у них майно. А особливо гордих повісив або розстріляв. Я нищив їхню мову і намагався зломити волю. Але в мене так нічого й не вийшло. І тоді я вирішив піти відкритою війною на Україну. Мені начхати на російськомовний Донбас. Я його майже знищив. Моя мета навіть не Київ. Я хочу в'їхати на танку в Європу. Адже вони там занадто добре живуть та їх потрібно покарати», - наголошується в українському ролику.

Крім того, згадуються неодноразові історичні поразки та невдачі російських військ.

Нагадаємо, що наприкінці лютого на YouTube з'явився пропагандистський російський відеоролик «Я - російський окупант», що зібрав кілька мільйонів переглядів.
У ньому перераховувалися «переваги», які отримували окуповані в різні роки Росією території.



«Я окупував Україну. Разом з українцями я будував авіадвигуни, кораблі, танки і автомобілі. Мене попросили звідти піти - тепер там руйнують все, що залишилося від окупанта. При цьому там не будують нічого нового, крім безкінечних майданів і диктатури», - йшлося у пропагандистському кремлівському ролику.