Познер: Росія надовго втратила Україну. "Братські" стосунки розірвані (ВІДЕО)

Росія надовго втратила Україну, і "братських стосунків" між народами більше немає
Depo.Влада
3 травня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Таку думку обґрунтував відомий російський журналіст Володимир Познер, передає depo.ua.

"Давайте визнаємо, що Україна втрачена, і надовго. І повернення ось цих так званих братських стосунків ми з вами точно не дочекаємося. Я думаю, що була допущена одна принципова помилка, майже неминуча. Все-таки була Російська Імперія. Вона була царською а потім вона була радянською - все одно це була імперія. І Росія дивилася на всіх різною мірою, але зверхньо... Коли імперія розсипалася, тут треба було проявити великий розум - як себе поводити, тому що всі колишні, називайте як хочете, члени імперії (називайте їх колоніями - як хочете називайте) апріорі погано почали ставитися до Росії. Це факт. І до росіян", - сказав він, додавши, що відносини з Україною особливо важливі.

Познер нагадав, що саме в Києві "народилася Русь" і було прийнято православ'я.

"І думка про те, що як цей молодший брат може кудись ще подивитися без мого дозволу - якщо так говорити, просто - була абсолютно неприйнятною і неможливою. І замість того, щоб відразу зрозуміти, що для Заходу відірвати Україну - це дуже важливо, це давно писали - що зробити, щоб притягнути Україну за її бажанням? Вирішили, що це можна зробити по-іншому. Ось і вийшов такий компот. Підтримали як президента бандита справжнісінького (Віктора Януковича - ред.), якому місце в тюрмі, а не ще де-небудь, а потім стали застосовувати силу", - констатував Познер.

Загалом журналіст пояснив агресію Росіє проти України "фобією НАТО", яке може колись розміститися на українському кордоні.

На відео Познер говорить про Україну з 5 хвилини.