Пожежі на арсеналі під Ічнею потужно гасить авіація ДСНС

Голова державної служби із надзвичайних ситуацій (ДСНС) Микола Чечоткін повідомив, що сьогодні, 10 жовтня, зранку пожежна авіація відомства почала працювати на повну потужність

Про це він заявив під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"Сьогодні зранку, о 7-й годині, проведено авіаційну розвідку технічної території бази. Під час розвідки виявлено й зафіксовано з повітря шість осередків тління. З 10:00 почала на повну потужність працювати пожежна авіація ДСНС для гасіння пожеж. І на цей час ми уже фіксуємо із шести – лише три осередки тління. Тобто ми бачимо позитивну динаміку", – наголосив Чечоткін.

Нагадаємо, 9 жовтня, о 3:30 в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території 6-го Арсеналу.

Довідка: 6-й арсенал (в/ч А1479) у місті Ічня, Чернігівської області, вважається третім за розмірами і стратегічним значенням в країні. Згідно відкритих даних, тут на площі 682 гектари зберігається близько 130-150 тисяч тон боєприпасів майже всієї номенклатури: від набоїв до стрілецької зброї – до боєприпасів для реактивних систем залпового вогню, близько 20 тисяч тон з яких від початку проведення АТО було передано у зону бойових дій.

При цьому даний склад вважається перевантаженим на 30%, а 60% від наявного там боєкомплекту потребує утилізації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна