Позбавлений недоторканності Пономарьов розповів, коли повернеться до Росії

Опозиційний російський депутат Держдуми Ілля Пономарьов, який перебуває в США, назвав спекуляціями кримінальні претензії до нього, а рішення про повернення в Росію він буде приймати залежно від перебігу кримінальної справи
Depo.Влада
7 квітня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив INTERFAX.RU, відповідаючи на питання, коли він планує повернутися в Росію, пише depo.ua.

"Поки мої плани не міняються. До травня я не можу повернутися в Росію, тому що мені закритий в'їзд в Російську Федерацію судовими приставами. До травня ніякого предмета для розмови немає. У травні борг буде виплачений, і до цього моменту буде зрозуміло, що у нас відбувається з точки зору кримінальної справи, тоді й буду приймати рішення ", - сказав він.

За його словами, він не бачить сенсу "допомагати" слідству, якщо воно піде на те, щоб посадити його в СІЗО "і там тримати в якості заручника".

"А якщо цього відбуватися не буде, то я, природно, збираюся повернутися. У будь-якому випадку я збираюся докласти всі зусилля для того, щоб якомога швидше повернутися в Росію ", - додав депутат.

Нагадаємо, сьогодні, 7 квітня, Держдума позбавила Пономарьова недоторканності, а також дала згоду на порушення стосовно нього кримінальної справи.