З'явилися документи щодо затримання Коби і фото побитого «автомайданівця»

У Facebook-акаунті одного з лідерів Автомайдану Сергія Коби з'явилася інформація про його сьогоднішнє побиття працівниками міліції перед доставкою до суду
Depo.Влада
10 грудня 2014 16:07
ФОТО: depo.ua
З
З'явилися документи щодо затримання Коби і фото побитого «автомайданівця»

Про це повідомляє ДеПо.

«Годину тому (близько 14:00, - ред.) біля під'їзду в місті Вишгород у грубій формі працівниками МВС був побитий і затриманий Коба Сергій за сфальсифікованою постановою суду. Зараз Коба Сергій перебуває в Печерському суді за адресою: вул. Гайцана, 4, де вже збираються на його захист усі його побратими. Чекаємо всіх, у кого вистачить духу повстати проти нової репресивної машини», - йдеться в повідомленні.

Також опублікована фотографія самого Коби, який прикрив обличчя закривавленою хустинкою.

«Коба підозрюється у скоєнні навмисних дій, що проявилися в грубому порушенні громадського порядку», - йдеться в опублікованому рішенні Печерського райсуду про дозвіл на затримання Коби.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Коба вже тричі не з'являвся за повісткою у справі про хуліганство, що стався у вересні. А інші «Автомайданівці» стверджують, що він постраждав через організацію «сміттєвої люстрації».