Повідомлення про підозру Онищенку вже на столі у Луценка

Спеціальна антикорупційна прокуратура передала на узгодження генеральному прокурору Юрію Луценку повідомлення про підозру народному депутату від "Волі народу" Олександру Онищенку
Depo.Влада
13 липня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Кривенко, передає depo.ua.

"Народному депутату оголосити про підозру може виключно генеральний прокурор або в. о. генерального прокурора. Повідомлення про підозру пану Онищенка знаходиться на погодженні у генерального прокурора. Після погодження зазначеного повідомлення про підозру, нами будуть вжиті всі заходи, перш за все це належним чином повідомити про підозру пану Онищенка і після цього звертатися до суду для затримання пана Онищенка, доставки в суд під вартою для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - сказав Кривенко.

Нагадаємо, що 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. ГПУ уже готує підозру цьому нардепу

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.   

Станом на 8 липня Онищенко виїхав за кордон і пребував в Австрії. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада