Повернення в 95 квартал: Про що не попередили Зеленського

Новий тип відосиків Зеленського - це по формі 95 Квартал, а по суті - повне розмивання образу президента

Повернення в 95 квартал: Про що не попер…
Скріншот з відеозвернення

 Зеленському вчергове міняють імідж і повертають його майже в 95 Квартал

Тепер він борець з олігархами і борець за мир. Богданівське "нам не потрібні ЗМІ" модифіковане на "нас не показують ЗМІ", що є брехнею, а тому я буду спілкуватися з вами, як Трамп - напряму. В цій зміні іміджу все було б добре, аби Зеленський був би Трампом, який може йти проти течії і робити речі, від яких  дуріють еліти, але підтримує 40-50% населення. Зеленський - не такий, а тому зараз він знову може стати винним в усьому (на початку літа офіс Президента стараннями Єрмака від цього відійшов і не давав йому коментувати все, а тепер людина Єрмака повертає його сюди ж).
  

Зеленського не попередили, що у нього є всього одна тема для піару - умовне перемир‘я

Але кожен тиждень говорити про це у своєму зверненні він просто не зможе. У нього просто не буде значимих тем для піару.

Піарники Зеленського зробили з ним поганий жарт, коли змусили повернутися до теми Конституційного суду

Тиждень тому він грозив його розігнати, а тепер говорить, що за тиждень він представить перші(!) напрацювання по судовій реформі. Цей приклад показує, що люди, які відповідають за піар, просто не розуміють, що такі речі впливають на рейтинг Зеленського катастрофічно. Вони остаточно розмивають його образ, як політика - він перетворюється на балабола. А коли вони змушують Зеленського говорити, що треба носити маски, займатися спортом і сексом, щоб побороти коронавірус, вони остаточно перетворюють його на КВН-2020.

Паралельно зі зміною іміджу команда Зеленського починає міняти команду на місцях і, мабуть, частково це буде стосуватися і центру

Парадигма змін проста: слуги входять в домовленості з регіональними лідерами, щоб створити більшості в областях і отримати достойні посади в обл- та міськрадах. На місцях така тактика погубила всі попередні партії влади. Хоча і створювала ілюзії впливовості. Простіше кажучи, процес зміни еліт закінчився. Він перетворився на пошук старих і напівзабутих зрозумілих і переважно системно-корупційних кадрів.

Всі ці зміни - створюють ілюзію в Офісі президента, що вони починають вирівнювати ситуацію

Але піарники Зеленського досі не змогли зрозуміти: в масовій свідомості їхня головна проблема - некомпетентність. І все, що вони роблять, лише поглиблює це відчуття.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"