Повернення Саакашвілі до Грузії буде великим ризиком для влади, - Деканоїдзе

Повернення Міхеїла Саакашвілі в Грузію буде великим ризиком для нинішньої влади
Depo.Влада
11 липня 2016 06:28
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю LB.ua заявила керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

Вона не конкретизує, чи має намір Міхеїл Саакашвілі приїхати в Грузію восени.

"Це буде великим ризиком для нинішнього уряду", - говорить Деканоїдзе. За її словами, у кожної людини є право повернутися у свою країну.

"Яке б рішення не прийняв Саакашвілі, у нього є на це право, як у людини, який пройшов великий політичний шлях. Так що, думаю, це буде абсолютно природно", - сказала Деканоїдзе.

"Я думаю, що шанси у "Національного руху" (партії Саакашвілі, - ред.) нормальні. Оскільки правляча партія не виконала жодної обіцянки, які давав Іванішвілі (глава партії "Грузинська мрія", - ред.). Український і грузинський народ - мудрі. Одного разу Каха Бендукідзе сказав, що люди в потрібний час завжди роблять правильний вибір. А що стосується тієї частини невизначених, думаю, до вересня їх симпатії проясняться", - зазначила вона. При цьому додавши, що сама поки що з України їхати не збирається, як і Давид Сакварелідзе.

"Протягом півтора років я присвятила життя українській поліції. Але я спокійно можу приїхати і виїхати з Грузії. Це нормально", - зазначила Хатія.

За її словами, останній раз вона була вдома три тижні тому.

Нагадаємо, у травні 2016 року Саакашвілі заявив про плани повернутися в Грузію і активно включитися в політичний процес.

Влада Грузії пообіцяла затримати Саакашвілі відразу після того, як він повернеться на територію країни.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада