Повернення Росії в ПАРЄ заоохотить її до нових злочинів, - віце-премʼєр

Початок діалогу з російським парламентом та плани повернути Росію до ПАРЄ є прямим заохоченням агресора
Depo.Влада
22 червня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

Про це написала віце-премʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Прикро вражена запланованими сьогодні дебатами в ПАРЄ щодо Росії. Переконана, що передчасно і безвідповідально вести діалог із парламентом, який протягом останніх двох років робив усе можливе для дестабілізації ситуації в Україні та руйнування системи міжнародної безпеки", - написала вона.

Політик вважає, що співпраця з Росією тільки заохотить країну до нових злочинів.

"Мати справу з Держдумою РФ - значить заохочувати Росію до ще більших злочинів. Символічно, що саме сьогодні Путін похвалив цей орган за "інтеграцію до складу Росії Криму і Севастополя", - додала Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що "діалог із парламентом, який своїми діями та злочинною бездіяльністю вбиває українських громадян на Донбасі та переслідує кримських татар в окупованому Криму, – це порушення засадничих принципів західної цивілізації".

"Рішення щодо повернення права голосу Росії в ПАРЄ, у першу чергу, буде ударом по всіх європейських інституціях, красномовну зневагу до яких РФ уже неодноразово демонструвала", - наголосила Клипуш-Цинцадзе.

"Сподіваюся, що сьогодні у Страсбурзі усвідомлення цієї відповідальності та прагматизм візьмуть гору над популізмом і кремлівською пропагандою", - додала вона.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада