Потенційний губернатор Рівненщини Віталій Коваль: Що про нього відомо

Кабмін погодив запропоновані президентом Володимиром Зеленським кандидатури на посади глав трьох облдержадміністрацій. Головою Рівненщини може стати бізнесмен і спортсмен Віталій Коваль

Потенційний губернатор Рівненщини Віталі…

Depo.ua зібрав інформацію про потенційного голову Рівненської ОДА. 

Отже, пану Ковалю 38 років. Він народився у Березному на Рівненщині, але зараз живе у Києві. 

Вчився у Львівській бізнес-школі. 

У серпні обраний одним із заступників голови ради Всеукраїнської дорожньої асоціації. 

Віталій Коваль керує двома київськими фірмами – "ВВВ Монтаж" (будівництво доріг і автострад) і "Санако" (оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин).

"ВВВ Монтаж" зареєстрований у Києві, однак держзамовлення отримує в інших областях. Наприклад, у липні компанія брала участь у тендері на поставку бітумної дорожньої емульсії для Рівненського облавтодору, але поступилася конкурентам. У червні – на капітальний ремонт дороги у смт Обухівка Дніпропетровської області з орієнтовною вартістю робіт у 9,4 млн грн. 

У квітні через систему Prozorro отримала замовлення на 20,9 млн грн з ремонту ділянки дороги на Олевськ, що на Житомирщині. 

Компанія "Санако" зареєстрована у 2014-му і має статутний капітал у 10 тис. грн.  Сторінка компанії у Facebook вже  три роки як неактивна. Раніше ж підприємство здебільшого ділилося своїми досягненнями у агросекторі.

Також Коваль є першим віце-президентом Федерації греко-римської боротьби. Захоплення цим видом спорту Віталію передалося у спадок. Його батько Станіслав Коваль – заслужений тренер, на честь якого проводиться щорічний всеукраїнський турнір. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook