Україна засудила скандальний візит президента ПАРЄ до Сирії

Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба висловив обурення з приводу візиту президента ПАРЄ Педро Аграмунта до Сирії разом з делегацією російської Держдуми

Depo.Влада
21 березня 2017 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це Кулеба написав у Facebook, передає Depo.ua.

На його думку, таким чином "Парламентська Асамблея знищує свій єдиний справжній актив - моральний авторитет".

"Дно потрібно пробивати рішуче і красиво. І тут без питань - ефектний кульбіт", - написав він.

Кулеба додав, що тепер не здивується, якщо голова ПАРЄ запросить сирійського лідера Башара Ассада виступити перед Асамблеєю і "розказати про боротьбу з тероризмом, фейковими новинами західних ЗМІ, боротьбу з міграцією та популізм опозиції".

"Ще можна продовжити турне поїздкою до окупованого Криму. Рашн френдз організують все як найкраще", - глузує український представник.

Також своє невдоволення висловила перший заступник спікера Верховної Ради Ірина Геращенко. При цьому вона дивується, чому офіційний сайт ПАРЄ нічого не повідомляє про цей візит.

"Жодного слова про візит президента Аграмунта в Сирію. Вважаю, що сьогодні ж украінська делегація має направити листа до ПАРЄ з вимогою дати роз'яснення про статус цього візиту, тим більше, що російські депутати не є членами ПАРЄ, бо Асамблея не підтверджувала їх повноваження", - пише Геращенко у Facebook.

"Це був приватний візит Аграмунта з його російськими друзями? Маємо отримати офіційну відповідь ПАРЄ", - додала вона.

Нагадаємо, що до Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом, попри те, що Аграмунт не був уповноважений Асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада