Постний пролив світло на "справу Онищенка"

Один з фігурантів "справи Онищенка" Валерій Постний розповів про свою причетність до розкрадання коштів держкомпанії "Укргазвидобування"
Depo.Влада
3 серпня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів журналістам в Апеляційному суді Києва, де сьогодні продовжать слухати його справу, передає кореспондент depo.ua.

"Я ніколи не брав участі в жодних махінаціях. Єдина моя присутність в газових компаніях - що я вже в готовій компанії купував 10% міноретарного пакету в ООО. Що стосується цих компаній, структура управління СД - це комітет управління. Представник однієї сторони інвестора - це приватні структури, та "Укргазвидобування" в якості іншої сторони. Всією господарською діяльність керують вони. Я ніколи не входив в жоден комітет і ніколи управлінням компанії не займався, і в жодній группі не знаходився. У мене була єдина мета - купити частину компанії і я вивчав перспективи росту", - запевнив Постний.

За його словами, в останні два роки, після того, як зазначені компанії почали "знищувати", він намагався з`ясувати причину розриву угод з боку "Укргазвидобування" і продати свою частку.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З них 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства; 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів 10 учасників так званої "газової справи", одним з головних фігурантів якої називають Валерія Постного.

Через стан здоров'я Постний кілька разів не з'являвся на судові засідання, однак його почлаи доставляти до суду примусово.

За висновками незалежної судово-медичної експертизи, Постний симулює наявність у нього проявів захворювання.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада