Посол України в ООН закликав світову спільноту вплинути на Путіна

Звинувачення російської сторони на адресу України в організації терактів уздовж кордонів Криму безпідставні і є провокацією
Depo.Влада
11 серпня 2016 05:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку на зустрічі з журналістами, передає depo.ua з посиланням на прес-службу організації.

Постпред заявив, що заява МЗС України з цього питання, як і заява президента України Петра Порошенка будуть поширені в якості офіційних документів Генеральної Асамблеї та Ради Безпеки ООН.

Єльченко додав, що особливе занепокоєння викликає концентрація російських озброєнь на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу і вздовж російсько-українського кордону.

На його думку, ця ситуація є небезпечною для миру і стабільності не тільки в Україні, але і у всьому регіоні, а Україна рішуче засуджує тероризм у всіх його проявах і формах.

Посол України закликав світову спільноту вжити всіх можливих політико-дипломатичні заходи для того, щоб вплинути на Кремль і запобігти новому витку агресії проти України, а також, в кінцевому рахунку, зриву Кремлем Мінського процесу.

Єльченко додав, що Україна не веде ніяких військових дій уздовж "кордонів" Криму і ніколи не планувала вирішувати будь-які проблеми в стосунках з Росією військовим шляхом.

Нагадаємо, раніше Володимир Єльченко заявив, що через дії Росії у Криму може бути скликана Рада безпеки ООН. Також він зазначив, що "військова агресія Росії в Грузії також почалася з надуманих звинувачень".

Читайте також: Як Путін шукає привід для оголошення війни Україні (ХРОНІКА)