Посол Швейцарії дав Шокіну "домашнє завдання"

Швейцарія очікує, що Україна докладе більше зусиль для розслідування активів команди екс-президента України Віктора Януковича
Depo.Влада
17 квітня 2015 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив посол Швейцарії в Україні Крістіан Шененберґ, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Раніше швейцарський уряд заблокував рахунки представників попередньої влади, визначених українців. Зараз відбувається співпраця Генеральної прокуратури України і уряду Швейцарії, спілкуємось щодо цього. Швейцарія відкрита і готова співпрацювати з цього питання, але українській стороні, зокрема Генеральній прокуратурі, необхідно зробити "домашнє завдання". Мова йде про ретельне розслідування цієї справи", - сказав Шененберґ.

Швейцарія заявила, що задовольнила запит про надання правової допомоги Україні щодо заблокованих фінансових коштів. Ця країна зробила це вперше. Ці активи пов'язані з режимом колишнього українського президента Віктора Януковича. Водночас Федеральне міністерство юстиції Швейцарії не володіє будь-якою інформацією про обсяг активів, які були заморожені.

У лютому 2014 року Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення про блокування активів Віктора Януковича та ще 19 колишніх чиновників, це рішення діятиме три роки.

Мітки: