Посол: Після підтримки США та Британії очікуємо на летальну зброю Україні

Першим результатом саміту G20 в Китаї є той факт, що президент США Обарак Обама і прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей висловилися щодо підтримки України
Depo.Влада
4 вересня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Надзвичайний і повноважний посол України в Фінляндії Андрій Олефіров очікує, що в подальшому ці заяви перейдуть в політичні рішення, зокрема, надання Україні летальної зброї, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Перший результат це те, що лідери США і Великобританії обговорювали питання України. Він надзвичайно важливий, адже на попередніх зустрічах в такому форматі, як правило, йшлося про економіку, глобальних аспектах, але менше про якісь конфлікти. За ці два дні чекаємо, що почуємо подібні заяви і від інших лідерів, які на нашому боці, зокрема від Німеччини і Франції ", - зазначив він.

При цьому Олефіров наголосив, що заяви лідерів країн ніколи не бувають просто заявами. "Заяви Обами або лідера Великобританії - вони ніколи не є просто заявами, ніколи, за ними стоїть політика, політика підтримки України. Очікуємо летальну зброю", - сказав він.

На думку Олефірова, заяви Обами і Мей - важливий сигнал Путіну.

Нагадаємо, президент США Барак Обама після переговорів з новим прем'єр-міністром Британії Терезою Мей заявив, що США і Велика Британія продовжать протистояти російській агресії в Україні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада