Посол Франції розказав, коли його країна схвалить угоду Україна-ЄС

Французький парламент повністю ратифікує Угоду про асоціацію між Україною і ЄС не раніше 23 червня
Depo.Влада
9 травня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив посол України у Франції Олег Шамшур, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Завершення процедури ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС очікується до кінця червня. Власне дата ратифікації Національними зборами Франції (нижня палата парламенту) призначена на 23 червня", - сказав посол.

За його словами, ухвалений у четвер 7 травня законопроект щодо ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС Сенат передає до Національних зборів Франції (нижня палата парламенту). Там його розглядатиме комісія у закордонних справах під головуванням Елізбет Гігу.

На його думку, якщо у комісії не виникне застережень, ухвалений Сенатом документ має пройти обговорення в Національних зборах. За його словами, після голосування в Національних зборах в офіційному парламентському виданні будуть опубліковані результати голосування і процедура ратифікації вважається завершеною.

Як повідомлялося, Єврокомісія очікує, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде ратифікована всіма 28 країнами до кінця року, щоби з 2016 року її "тимчасове виконання" перетворилося на повноцінне функціонування.

14 країн вже завершили процедуру ратифікації, ще декілька може додатися до саміту в Ризі.