Посли G7 закликали Раду прийняти держбюджет і податкову реформу

Посли країн G7 (Великобританія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція, Японія) закликали Верховну Раду України прийняти бюджет-2016 і податкову реформу
Depo.Влада
22 грудня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві послів країн-членів G7 ("Великої сімки"), передає depo.ua з посиланням на прес-службу Посольства Німеччини в Києві.

"На цьому тижні у Верховній Раді України відбудеться голосування по ключових елементах законодавства, в т.ч. державному бюджеті на 2016 рік та доповненнях до Податкового кодексу України... Посли країн-членів Групи Семи закликають депутатів Верховної Ради України підтримати пакет, запропонований Урядом. Реформи, з яких Україна взяла на себе зобов'язання відповідно до програми її співробітництва з МВФ, стануть вирішальним чинником відновлення економічної стабільності і повернення України на шлях до зростання і процвітання. Ми закликаємо депутатів Верховної Ради України до дбайливого виконання своїх повноважень, аби не ставити під загрозу цю програму", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, посли країн-членів G7 ретельно спостерігають за процесом реформ в Україні та схвалюють дії уряду у цьому питанні.

Також у заяві зазначається, що ухвалення збалансованого держбюджету-2016 є важливим для партнерів України, які забезпечують фінансову підтримку країни.

"Ми схвалюємо і повністю підтримуємо зусилля Уряду з досягнення дієвої домовленості, що відповідає реформаторським зобов'язанням України в рамках її програми співробітництва з МВФ. Ухвалення збалансованого з фіскальної точки зору бюджету є життєво важливим для оздоровлення української економіки та стабільності, а також для подальшого надання фінансової підтримки міжнародними партнерами України", - йдеться у заяві послів G7.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада