Посли G7 подякували Порошенку за українські реформи

Посли країн Великої сімки подякували Президенту України Петру Порошенку за проведені реформи в Україні

Про це йшлося під час зустрічі Петра Порошенка з послами країн Великої сімки та Європейського Союзу, передає  Depo.ua із посиланням на прес-службу глави держави.

Президент України подякував за потужну підтримку нашої держави з боку Великої сімки та ЄС протягом п’яти останніх років та закликав продовжувати та посилювати цю підтримку у забезпеченні реформ та у справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності Української держави. Петро Порошенко також закликав продовжувати вірити в її успішне майбутнє

На зустрічі особливу увагу було приділено питанню продовження санкційної політики проти Росії, а також консолідації міжнародних зусиль для звільнення українських заручників і моряків, які незаконно утримуються Росією.

"Я звертаюсь до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим", - сказав Президент. Петро Порошенко подякував Послам «за сильну позицію дотримання принципу "нічого про Україну без України".

Посли відзначили високий рівень організації президентських виборів та його демократичний і конкурентний характер. Вони також особливо відзначили важливість позиції діючого Президента в цьому процесі.

"Ми згадуємо багато успішних і важливих реформ, які були зроблені за вашого лідерства. Особливо це стосується реформування банківського сектору. І як приклад я особливо хочу відзначити успішну націоналізацію "Приватбанку", - наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон від імені послів Великої сімки.

Серед інших успішних реформ вона відзначила децентралізацію, реформування судової системи, боротьбу з корупцією, запровадження верховенства права та реформи в енергетичному секторі.

В свою чергу, Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі зазначив: "Ви змінили країну за останні п’ять років. В цьому немає ніяких сумнівів. Це беззаперечний факт. Україна сьогодення немає нічого спільного з Україною 2014 року. І ми усі розуміємо ваш особистий внесок в цьому прагненні. Ви наблизили Україну до Європейського Союзу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна