Після яєчної атаки Ляшко скасував «концертний» тур по Україні

Через загрозу терактів всеукраїнський тур лідера Радикальної партії Олега Ляшка скасовується до кінця виборів
Після яєчної атаки Ляшко скасував «концертний» тур по Україні
Після яєчної атаки Ляшко скасував «концертний» тур по Україні

Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії Ляшко, передає ДеПо.

«Згідно з отриманими повідомленнями, на одному з мітингів за участю Олега Ляшка планувалося підірвати дистанційний зарядний пристрій з широкою зоною ураження», - йдеться в повідомленні політичної сили.

В партії зазначили, що у зв'язку з тим, що «на зустрічі з лідером Радикальної партії навіть у невеликих містах приходять спілкуватися тисячі виборців, продовжити передвиборчий тур зараз означало б піддати смертельній небезпеці прихильників Радикальної партії та всіх патріотів. Адже саме залякати українців прагнули організатори цієї провокації», - йдеться в повідомленні.

«В свою чергу ми приносимо вибачення всім нашим прихильникам і симпатикам, які очікували зустрічі з Олегом Ляшком... Зараз мета Радикальної партії - уберегти людей, які можуть стати безневинними жертвами брудних політичних технологій», - повідомили в партії і закликали правоохоронні органи вжити всіх необхідних заходів для забезпечення спокою та безпеки громадян на цих виборах.

Як повідомляв ДеПо, 18 жовтня на зустрічі з виборцями в Івано-Франківську в лідера Радикальної партії Олега Ляшка полетіли яйця. Сам Ляшко змалював цю ситуацію як замах.