Після яєчної атаки Ляшко скасував «концертний» тур по Україні

Через загрозу терактів всеукраїнський тур лідера Радикальної партії Олега Ляшка скасовується до кінця виборів
Depo.Влада
21 жовтня 2014 16:27
ФОТО: depo.ua
Після яєчної атаки Ляшко скасував «концертний» тур по Україні
Після яєчної атаки Ляшко скасував «концертний» тур по Україні

Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії Ляшко, передає ДеПо.

«Згідно з отриманими повідомленнями, на одному з мітингів за участю Олега Ляшка планувалося підірвати дистанційний зарядний пристрій з широкою зоною ураження», - йдеться в повідомленні політичної сили.

В партії зазначили, що у зв'язку з тим, що «на зустрічі з лідером Радикальної партії навіть у невеликих містах приходять спілкуватися тисячі виборців, продовжити передвиборчий тур зараз означало б піддати смертельній небезпеці прихильників Радикальної партії та всіх патріотів. Адже саме залякати українців прагнули організатори цієї провокації», - йдеться в повідомленні.

«В свою чергу ми приносимо вибачення всім нашим прихильникам і симпатикам, які очікували зустрічі з Олегом Ляшком... Зараз мета Радикальної партії - уберегти людей, які можуть стати безневинними жертвами брудних політичних технологій», - повідомили в партії і закликали правоохоронні органи вжити всіх необхідних заходів для забезпечення спокою та безпеки громадян на цих виборах.

Як повідомляв ДеПо, 18 жовтня на зустрічі з виборцями в Івано-Франківську в лідера Радикальної партії Олега Ляшка полетіли яйця. Сам Ляшко змалював цю ситуацію як замах.