Після реформи лікарі в українських селах можуть стати бізнесменами

Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі пропонує вирішити проблему з медициною в сільській місцевості шляхом залучення лікарів як приватних підприємців
Depo.Влада
27 січня 2015 19:27
ФОТО: depo.ua
Після реформи лікарі в українських селах можуть стати бізнесменами
Після реформи лікарі в українських селах можуть стати бізнесменами

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

«Є проблема з медициною у сільській місцевості - недоступна, далеко тощо. Поки не буде двох факторів - нормальна оплата праці та умови для роботи - нічого не буде», - вважає міністр.

Найбільш ефективним вирішенням цього питання він називає можливість лікаря бути приватним підприємцем.

«Найбільш ефективна система - це коли лікар є приватним підприємцем. Подібне існує в Англії, Хорватії, Чехії. Вони по всій країні існують як приватні підприємці», - сказав міністр.

Квіташвілі зазначив, що також є перелік обов'язкового медичного обладнання, котре необхідне лікареві. Для поліпшення умов його праці та придбання медобладнання можна залучати донорів та міжнародні гранти.

Нагадаємо, раніше Квіташвілі заявив, що пілотний проект медичної реформи в Україні почнеться в Києві. 26 грудня міністр презентував стратегію реформи медичної галузі. Стратегія передбачає модернізацію всіх напрямів охорони здоров'я, а також підвищення загального рівня оздоровлення населення.