Порядок у День Гідності і Свободи забезпечуватимуть 18 тисяч силовиків

У День Гідності і Свободи порядок будуть забезпечувати 18 тис. правоохоронців
Depo.Влада
21 листопада 2016 07:18
ФОТО: depo.ua

Про цеповідомляє  Depo.ua з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Для забезпечення громадського порядку залучено майже 15 тисяч поліцейських і 3 тисячі нацгвардійців

Очікується, що в заходах з приводу річниці Майдану братимуть участь 66 тис. осіб. У всіх регіонах України пройдуть 380 масових заходів.

"Для уникнення провокацій і загроз життю, здоров'ю всіх учасників акцій, підрозділи Нацполіції і Нацгвардії вже працюють в посиленому режимі", - йдеться в повідомленні.

У Києві, за наявною інформацією у заходах будуть брати участь понад 11 тис. осіб.

Поліція звернулася до всіх учасників масових заходів з проханням з розумінням поставитися до роботи правоохоронців, не створювати конфліктних ситуацій, а також заздалегідь планувати свій маршрут з урахуванням перекриття ділянок вулиць.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ № 633 від 9 листопада 2015 року "Про відзначення Дня гідності та свободи". У запланованих заходах візьмуть участь представники органів виконавчої влади, територіальних громад, народних депутатів України, політичного корпусу, громадянського суспільства, передусім учасники революційних подій в Україні в 2004, 2013-2014 рр., сім'ї Героїв Небесної Сотні, учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, представники волонтерських рухів, духовенства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада