Портнов прагне позбутися санкцій через канадських лобістів

Портнов прагне позбутися санкцій через канадських лобістів

Відповідна інформація оприлюднена у реєстрі Комісара із питань лобізму Канади, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що Роберт Глазго та Джон Боскаріол, які представляють юридичну компанію McCarthy Tetrault, уповноважені представляти інтереси Андрія Портнова перед МЗС Канади з метою внесення змін до урядової постанови, яка накладає арешт на майно кількох посадовців режиму Януковича, серед яких і Портнов.

Глазго та Боскаріол заявили виданню "iPolics", що лобіюють вилучення Порнова із санкційного списку тому, що "він до нього не належить". Адвокати посилаються на успішні прецеденти скасування санкцій, накладених на Портнова, у країнах Європи. "Для Портнова (скасування санкцій - ред.) це принципове питання, а також необхідне для захисту його репутації", - зазначили лобісти.

Нагадаємо, Портнов потрапив до першого канадського санкційного списку, ухваленого ще в березні 2014 року невдовзі після втечі Януковича з України. Обмежувальні заходи проти нього також запровадили ЄС, Норвегія, Швейцарія та інші країни. Однак згодом Порнову вдалося через суд добитися скасування санкцій у Європі.

Портнов спробував оскаржити і канадські санкції, однак Федеральний суд Канади наприкінці минулого року відхилив його позов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна