Портнов похизувався, що провчив ГПУ й увесь Євросоюз

Колишній заступник Адміністрації Президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов пояснив, що виграв Суд ЄС, бо довів фальсифікацію кримінальної справи проти нього українською владою за підтримки європейських чиновників
Depo.Влада
26 жовтня 2015 19:54
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив сам Андрій Портнов, передає depo.ua.

"Мене викреслили давно із санкційних списків і санкцій ЄС і країн ЄС. Вони добровільно викреслили мене, і після цього вони пропонували відкликати свій позов із Євросуду. Однак моя інформаційна дискредитація, яка організована за підтримки посла ЄС в Україні, чиновників ЄС, була організована керівниками української влади і ГПУ. Судове рішення буде основною, щоб в майбутньому притягнути до кримінальної відповідальності за фальсифікацію даних і дискредитацію мене особисто", - сказав Портнов.

Він уточнив, що в повному обсязі скасовані санкції, накладені на нього у лютому 2014 року.

"Євросоюз повинен повністю понести всі витрати. Українська сторона не була стороною конфлікту… Я використовував цей судовий процес виключно з інформаційно-політичною метою, щоб показати, що українська влада фальсифікує матеріали кримінальних справ. Тепер у чиновників ЄС мають бути питання до української влади, навіщо вони так підставили Євросоюз", - додав Портнов.

Він наголосив, що це рішення Євросуду, є джерелом міжнародного права: на нього мають право посилатися учасники інших процесів.

За словами Портнова, українська влада звинувачувала його в тому, що привласнив "власну зарплату у розмірі 800 грн", які він "начебто мав отримати як завідувач кафедри в університеті імені Шевченка".

Нагадаємо, що Суд Європейського союзу в Люксембурзі у справі "Портнов проти Ради ЄС" визнав, що накладення санкцій на нього лише за ознакою співпраці з колишнім режимом "неприпустимим".

Як відомо, у березні 2015 року Рада Євросоюзу виключила з санкційного списку Андрія Портнова ,екс-главу СБУ Олександра Якименка, екс-голову СБУ Ігоря Калініна, а також сина екс-прем'єр-міністра України Олексія Азарова.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад