Портнов погодився із скасуванням свого призначення до КНУ: Надалі займатиметься Порошенком

Андрій Портнов постібався над протестом проти його призначення

Про це він написав у Telegram, передає  Depo.ua.

"Послухав озвучені на мітингу проти Портнова тези і настільки з ними згоден, що повністю приєднуюся до сказаного, поділяю висловлену стурбованість і тепер і сам виступаю проти Портнова", - написав Портнов.

"Адміністрація Національного університету ім. Шевченка скасувала наказ про моє призначення в університет. Спокійно приймаю це рішення і продовжую займатися Порошенком", - заявив він.

Нагадаємо, 19 червня, стало відомо, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов поновився на кафедрі конституційного права юридичного факультету у Київському національному університеті імені Шевченка.

20 червня мітингарі зібралися під червоним корпусом КНУ, до них приїхав ректор і там же написав наказ про скасування повернення Портнова.

Довідка: Андрій Портнов – є проросійським політиком, який з квітня 2010 до кінця лютого - був керівником Головного управління з питань судоустрою, заступником голови Адміністрації Віктора Януковича та членом Вищої ради юстиції. Саме завдяки його діям був встановлений абсолютний контроль за судовою системою режимом Януковича. Є одним з авторів законів 16 січня.

Підозрюється ГПУ у причетності до масових вбивств активістів під час Євромайдану та розкраданні землі та об'єктів нерухомості в Межигір'ї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна