Порошенку подали петицію щодо офшорного скандалу

Президент України Петро Порошенко має оплатити послуги ЖКХ українцям, щоб вони забули про офшорний скандал
Depo.Влада
6 квітня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у петиції, яка з'явилася сьогодні на сайті президента, передає depo.ua.

Порошенку подали петицію щодо офшорного скандалу - фото 1

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

У розслідуванні журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka, четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

На OCCRP опубліковані матеріали, крім інших, стосовно українців. Загалом у списку 20 українців, зокрема президент Петро Порошенко, міський голова Одеси Генадій Труханов, екс-прем'єр Павло Лазаренко і власник газети Kyiv Post Мохаммад Захур – британський бізнесмен, який живе і веде бізнес в Україні.

Стало відомо, що президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Відповідно, 4 квітня Макара Пасенюка, яка виступає одним з фінансових радників з продажу корпорації Roshen, заявила, що Липецька фабрика може бути продана в найближчі кілька місяців.  У НАБУ не будуть розслідувати інформацію про панамські офшори президента.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада